LISTA UCZESTNIKÓW

DOTYCHCZAS ZGŁOSZENI UCZESTNICY

XIX MIĘDZYNARODOWEJ I OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI ONOMASTYCZNEJ

Abramowicz Zofia
Balowski Mieczysław
Bijak Urszula
Bily Inge
Biolik Maria
Bogdanowicz Elżbieta
Borowiak Patryk
Breza Edward
Bulińska Magdalena
Chludziński Andrzej
Choleva-Dimitrova Anna / Чолева-Димитрова Анна
Cieślikowa Aleksandra
Citko Lila
Czapla Anna
Czaplicka-Jedlikowska Maria
Czemplik Karolina
Czopek-Kopciuch Barbara
Dacewicz Leonarda
Dąbrowska-Kamińska Anna
Debus Friedhelm
Domaciuk-Czarny Izabela
Dudek Paweł
Duma Jerzy
Duszyński-Karabasz Henryk
Dvoryanchikova Svetlana / Дворянчикова Светлана
Fedotova Ksenija / Федотова Ксения
Foltynowicz Mirosława Maria
Gałkowski Artur
Gibka Martyna
Gliwa Renata
Górny Halszka
Graf Magdalena
Grzelak Eliza
Guz Marzena
Harvalík Milan
Hrynkiewicz-Adamskich Bożena
Iglewska Sylwia
Jaros Violetta
Kalinkin Walerij / Калинкин Валерий
Kałużyńska Irena
Kazík Miroslav
Klinkosz Małgorzata
Kojder Marcin
Koper Mariusz
Kresa Monika
Krško Jaromír
Krzemińska-Albrycht Ida
Kuczyńska-Koschany Katarzyna
Kuć Joanna
Kułakowska Małgorzata
Lazarenko Olesia
Lech-Kirstein Danuta
Legomska Julia
Lua Cristin
Łobodzińska Romana
Łuc Izabela
Magda-Czekaj Małgorzata
Majewska Ewa
Majewska-Wójcik Anna
Malec Maria
Matusiak-Kempa Iza
Mazurenko Wiktorija / Мазуренко Виктория
Melnychuk Tetyana
Mezenko Anna / Мезенко Анна
Michajlow Pelo / Михайлов Пело
Michalczuk Oksana / Михальчук Оксана
Mikołajczak Mariola
Miovska Vesna
Momirovska – Josifovska Meri
Mordań Michał
Mozgowoj Iwanowicz Wladimir / Мозговой Иванович Владимир
Mrózek Robert
Myszka Agnieszka
Naruszewicz-Duchlińska Alina
Nobis Iwona
Nowak-Pasterska Ewa
Odaloš Pavol
Oronowicz-Kida Ewa
Ostasz Lubow / Осташ Любов
Pacan-Bonarek Lidia
Patráš Vladimír
Petkova Gergana / Петкова Гергана
Popwski Michaiłowicz Anatolij / Поповський Михайлович Анатолій
Raszewska-Klimas Agnieszka
Rejter Artur
Ruta Karolina
Rudnicka-Fira Elżbieta
Ruta Karolina
Rutkowski Mariusz
Rutkiewicz-Hanczewska Małgorzata
Sabała Martyna
Sarnowska-Giefing Irena
Selimski Ludwig
Sieradzki Andrzej
Siwiec Adam
Sławkowa Ewa
Sochacka Stanisława
Štasni Gordana
Spasov Stoyno / Спасов Стойно
Štrbac Gordana
Suska Dorota
Swoboda Paweł
Szulowska Wanda
Szurek Marzena
Todorowa-Dymitrowa Liliana
Tomasik Piotr
Tomasik Samuela
Tsankow Kiril / Цанков Кирил
Ułańska Marta
Valentová Iveta
Walczak Bogdan
Walkowiak Justyna
Wesołowska Elżbieta
Wergazowa Georgiewna Larisa / Вергазова Георгиевна Лариса
Włoskowicz Wojciech
Wojcieszek Agnieszka
Wójciak-Marek Monika
Wrześniewska-Pietrzak Marta
Wysoczański Włodzimierz
Yanev Boryan / Янев Борян
Zając Ewelina
Zarębksi Rafał
Zierhoffer Karol
Zierhofferowa Zofia
Zmuda Ewa
Zymovets Galyna
Żuraszek-Ryś Iwona
Żurek Aleksandra